ToText (1.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
