ToText (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
