ToText (1.1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Send message
ku: ناردنی پەیام
