ToText (1.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Send message
lt: Siųsti žinutę
