ToText (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu
