ToText (1.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Send message
mn: Зурвас илгээх
