ToText (1.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Configuration
mr: संरूपण
