ToText (1.1.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Test
ms: Ujian

en: Message
ms: Mesej

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Send message
ms: Hantarkan mesej
