ToText (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Test mode
nl: Testmodus
