ToText (1.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Send message
oc: Envia lo messatge
