ToText (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Configuration
ro: Configurație

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj
