ToText (1.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Logging level
ru: Уровень детализации лога
