ToText (1.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Errors only
sk: Len chyby

en: Logging level
sk: Úroveň záznamov
