ToText (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
