ToText (1.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Test mode
sv: Testläge
