ToText (1.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Send message
ta: செய்தி அனுப்புக
