ToText (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Send message
th: ส่งข้อความ
