ToText (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Configuration
ug: لايىھە
