ToText (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Test mode
uk: Тестовий режим
