ToText (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Send message
vi: Gửi thông điệp
