TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Role
az: Rollar

en: Last
az: Son

en: Key
az: Açar

en: Node title
az: Node başlığı

en: Live
az: Canlı

en: Select
az: Seçin

en: Language code
az: Dil kodu

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Direction
az: İstiqamət

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: - Use default -
az: - Defoltdan istifadə edin -

en: Media query
az: Media sorğusu
