TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Focus
be: Выбар актыўных элементаў

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Role
be: Роля

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Key
be: Ключ

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Select
be: Выбраць

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Direction
be: Накірунак

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
