TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: General
bg: Общи

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Key
bg: Ключ

en: Interval
bg: Интервал

en: Live
bg: Живот

en: Select
bg: Избери

en: Language code
bg: Код на език

en: Direction
bg: Посока
