TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Focus
dz: ཆེད་དམིགས།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
