TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Focus
el: Εστίαση

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Last
el: Τελευταίο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Key
el: Κλειδί

en: First
el: Πρώτο

en: Slide
el: Κύλιση

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Interval
el: Περίοδος

en: Select
el: Επιλογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Per page
el: Ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -

en: Media query
el: Ερώτημα πολυμέσων (media query)
