TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Focus
eu: Fokatze

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Role
eu: Rol

en: Last
eu: Azkena

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Key
eu: Giltza

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: First
eu: Lehena

en: Interval
eu: Bitartea

en: Select
eu: Aukeratu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Speed
eu: Abiadura

en: Direction
eu: Helbidea

en: Pause
eu: Gelditu

en: Per page
eu: Orriko

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
