TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Key
fil: Susi

en: Direction
fil: Direksiyon
