TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Focus
hr: Fokus

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: Key
hr: Ključ

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Direction
hr: Smjer

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Fixed width
hr: Fiksna širina
