TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Role
hu: Szerepkör

en: Padding
hu: Belső margó

en: Last
hu: Utolsó

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Found
hu: Találat

en: Key
hu: Kulcs

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: First
hu: Első

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Allowed content types
hu: Engedélyezett tartalomtípusok

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Interval
hu: Időköz

en: Slider
hu: Csúszka

en: Live
hu: Élő

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Classes
hu: Osztályok

en: Node content
hu: Tartalom

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Speed
hu: Sebesség

en: Slide X
hu: Visszintes csúsztatás

en: Direction
hu: Irány

en: Pause
hu: Szünet

en: Cover
hu: Borító

en: Per page
hu: Laponként

en: Play
hu: Lejátszás

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Speed (ms)
hu: Sebesség (ms)

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -

en: Custom classes
hu: Egyéni osztályok

en: Media query
hu: Médialekérdezés

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: move
hu: mozgatás
