TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Media query
hy: Մեդիա հարցում
