TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: Key
ka: გასაღები

en: Language code
ka: ენის კოდი
