TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты

en: Navigation
kk: Навигация

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Direction
kk: Бағыт
