TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Role
lv: Loma

en: Last
lv: Pēdējā

en: Key
lv: Atslēga

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: First
lv: Pirmā

en: Interval
lv: Intervāls

en: Live
lv: Tiešraide

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Direction
lv: Virziens

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
