TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: No
mg: Tsia

en: Navigation
mg: Fitondrana
