TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Focus
my: ဗဟို

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
