TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
