TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Last
sk: Posledné

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Found
sk: Nájdené

en: Key
sk: Kľúč

en: Node title
sk: Nadpis

en: First
sk: Prvý

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Live
sk: Naživo

en: Select
sk: Zvoľte

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Behavior
sk: Správanie

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Direction
sk: Smer

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Per page
sk: podľa stránky

en: Play
sk: Prehrať

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
