TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Direction
sq: Orientimi
