TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Direction
sr: Смер
