TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Focus
sv: Fokus

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: Navigation
sv: Navigering

en: Role
sv: Roll

en: Last
sv: Sista

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Found
sv: Hittad

en: Key
sv: Nyckel

en: Node title
sv: Titel för nod

en: First
sv: Första

en: Slide
sv: Glida

en: Allowed content types
sv: Tillgängliga innehållstyper

en: Missing
sv: Saknas

en: Interval
sv: Intervall

en: Select
sv: Välj

en: Language code
sv: Språkkod

en: Classes
sv: Klasser

en: Node content
sv: Nodinnehåll

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Behavior
sv: Beteende

en: Speed
sv: Hastighet

en: Direction
sv: Riktning

en: Pause
sv: Pausa

en: Cover
sv: Täcka

en: Per page
sv: Per sida

en: Play
sv: Spela upp

en: Pagination
sv: Paginering

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Fixed width
sv: Fast bredd

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -

en: Media query
sv: Databasfråga för media

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
