TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: Language code
af: Taalkode

en: Direction
af: Rigting
