TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Direction
am: አቅጣጫ
