TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: Key
ast: Llave
