TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Focus
br: Fokus

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: No
br: Nann

en: Text
br: Testenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
