TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Focus
bs: Fokus

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Role
bs: Uloga
