TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Layout
ca: Disposició

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Navigation
ca: Navegació

en: Role
ca: Rol

en: Last
ca: Darrer

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Found
ca: Trobat

en: Key
ca: Clau

en: Node title
ca: Títol del node

en: First
ca: Primer

en: Missing
ca: Perdut

en: Live
ca: En viu

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Node content
ca: Contingut del node

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Direction
ca: Direcció

en: Per page
ca: Per pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -
