TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Navigation
cs: Navigace

en: Last
cs: Poslední

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Key
cs: Klíč

en: First
cs: První

en: Missing
cs: Chybějící

en: Select
cs: Vybrat

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Direction
cs: Směr

en: Per page
cs: Na stránku

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Views content
cs: Obsah pohledu

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -
