TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Focus
da: Fokus

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: General
da: Generelt

en: Role
da: Rolle

en: Last
da: Sidste

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Found
da: Fundet

en: Key
da: Nøgle

en: Node title
da: Titel

en: First
da: Første

en: Allowed content types
da: Tilladte indholdstyper

en: Missing
da: Mangler

en: Live
da: Eksisterende

en: Select
da: Vælg

en: Language code
da: Sprogkode

en: Classes
da: Klasser

en: Node content
da: Node indhold

en: Machine name
da: Internt navn

en: Behavior
da: Opførsel

en: Speed
da: Hastighed

en: Direction
da: Retning

en: Per page
da: Pr. side

en: Arrows
da: Pile

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Fixed width
da: Fast bredde

en: - Use default -
da: - Brug standard -
