TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Focus
eo: Fokuso

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Direction
eo: Direkto
