TOTHOM Slider (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Navigation
et: Menüü

en: Role
et: Roll

en: Last
et: Viimane

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Found
et: Leitud

en: Key
et: Võti

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: First
et: Esimene

en: Missing
et: Puudub

en: Interval
et: Intervall

en: Select
et: Vali

en: Language code
et: Keele kood

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Classes
et: Klassid

en: Node content
et: Postituse sisu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: fade
et: hajuv

en: Direction
et: Suund

en: Pause
et: Peata

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Media query
et: Meedia päring
